ZAMEL Logo jpg

Full Stack Developer - C#, .NET

ZAMEL

Opis pracy

Wymagania obowiązkowe:

  • C# na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym
  • znajomość systemu Linux na poziomie min. pozwalającym na jego podstawową obsługę
  • podstawowa znajomość elektroniki (np. jak działa RS232)
  • podstawowa znajomość kontenerów np. Docker
  • znajomość ASP.NET Core
  • podstawowa znajomość WPF/UWP

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza z działania komunikacji radiowej
  • rozumienie wielowątkowości i przetwarzania równoległego
  • komunikatywność
  • samodzielność

Opis stanowiska

Tworzymy zespół rozwijający nowe produkty w atmosferze start-up’u będąc jednocześnie częścią dużej, stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku produktów elektrycznych.

Wdrażamy i rozwijamy systemu automatyki budynkowej przesuwając granice możliwości rozwiązań IoT w domach i firmach. Znajdujemy się w czołówce branży wytyczając trendy i dostarczając naszym klientom atrakcyjne, łatwe w użyciu i stabilne produkty.

Dołączając do naszego zespołu Twoim zadaniem będzie tworzenie czystego i testowalnego kodu oprogramowania do sterowników automatyki budynkowej Wi-Fi. W naszej pracy i organizacji codziennego życia zespołu idziemy pod prąd utartym schematom postępowania tworząc atmosferę do wydajnej i satysfakcjonującej pracy. W naszych projektach wykorzystujemy metody zwinnego zarządzania, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wierzymy w koleżeńskie wsparcie.

Sprzęt

Linux/Apple/Windows, Laptop, Dwa monitory

Szczegóły oferty

  • Język rekrutacji: pl
  • Możliwa rekrutacja online
  • Start ASAP
  • Stała długość kontraktu
  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • Praca w pełnym wymiarze

Udogodnienia w biurze

  • Atmosfera startupu, w strukturach dojrzałej firmy
  • Darmowy parking
  • Parking dla rowerów
  • Nowoczesne biuro
  • Darmowa kawa
  • Wsparcie kolegów z zespołu
  • Brak dress code

Benefity

  • Praca zdalna: Elastyczna liczba dni w tygodniu
  • Brak podróży służbowych
  • Głównie nowe funkcjonalności
  • Ubezpieczenie grupowe

Metodologia

  • Zwinne zarządzanie Agile Scrum
  • Praca z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektem
  • Code reviews
  • System kontroli wersji GIT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres:

ZAMEL Sp. z o. o.
ul. Zielona 27
43-200 Pszczyna
e-mail: [email protected]

W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska z dopiskiem „Rekrutacja R&D”.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Zielonej 27,
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected],
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ostatnio dodane oferty pracy w Polska

Software Developer

Java Developer

Java Backend Developer

Software Engineer - Java