Wirtualna Polska Logo jpeg

Senior Full Stack Developer

Wirtualna Polska

Opis pracy

Senior Fullstack Developer

Warszawa

Cześć!

Wirtualna Polska Media jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Senior Fullstack Developer

Poszukujemy doświadczonego Fullstack Developera, który będzie wspierał rozwój naszych systemów CMS, aplikacji rekomendacyjnych oraz serwisów łączących technologie aukcji reklamowych z dostarczaniem treści redakcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji obsługujących zarówno aukcje reklamowe, jak i systemy dostarczania treści redakcyjnych
  • Tworzenie rozwiązań rekomendacyjnych z elementami Machine Learning
  • Współpraca w środowisku cross-funkcjonalnym i cross-zespołowym – ścisła współpraca z zespołami backendowymi, frontendowymi, ML i DevOps
  • Utrzymanie i rozwój platformy CMS, integracja z systemami aukcyjnymi S2S (server-to-server)
  • Optymalizacja wydajności i skalowalności aplikacji w środowisku o wysokiej dostępności
  • Projektowanie i rozwój architektury systemów
  • Aktywny udział w procesach decyzyjnych dotyczących technologii i architektury
  • Samodzielne rozwijanie kompetencji i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych

Technologie, które wykorzystujemy:

  • Backend: Go (Golang), Docker, Kubernetes, MySQL, NoSQL
  • Frontend: React, JavaScript (ES6), TypeScript, HTML5, CSS3
  • Inne: CI/CD, GIT, Kafka, Pulsar, systemy rekomendacyjne, Machine Learning
  • Integracja z systemami aukcyjnymi i reklamowymi w architekturze S2S

Wymagania:

  • Min. 5 lata doświadczenia na stanowisku Fullstack Developera
  • Bardzo dobra znajomość Go oraz frameworku React
  • Doświadczenie w pracy z systemami aukcji reklamowych, CMS oraz aplikacjami rekomendacyjnymi
  • Umiejętność pracy w środowisku cross-zespołowym, efektywna współpraca z różnymi zespołami i obszarami technologicznymi
  • Znajomość architektury mikroserwisowej, technologii chmurowych oraz systemów integracji S2S
  • Samodzielność i umiejętność dynamicznego rozwoju oraz eksploracji nowych technologii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej i materiałów branżowych
  • Umiejętność pracy z narzędziami CI/CD oraz systemem kontroli wersji GIT
  • Znajomość systemów baz danych: MySQL, NoSQL
  • Umiejętność projektowania i wdrażania aplikacji o wysokiej dostępności

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk kontenerowych (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w pracy z Machine Learning, szczególnie w kontekście systemów rekomendacyjnych
  • Znajomość technologii strumieniowego przetwarzania danych (Kafka, Pulsar)

Co zyskasz:

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
  • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

Dołącz do nas i buduj przyszłość systemów mediowych, które integrują obszary aukcji reklamowych i treści redakcyjnych z elementami Machine Learning!

Oferujemy:

  • swobodna atmosfera
  • brak dress codu
  • szkolenia i konferencje
  • możliwość pracy hybrydowej
  • system kafeteryjny
  • parking dla rowerów i samochodów
  • integracje i celebracje
  • akcje CSR
  • platforma szkoleniowo rozwojowa

teraz

Znajdź swoją wymarzoną pracę

Ostatnio dodane oferty pracy w Polska

Senior Frontend Developer

Backend Developer

Senior React Developer

Senior Nodejs Developer

Who is Hiring is part of Cybrient Technologies SA