TD SYNNEX Logo png

Junior .NET Developer

TD SYNNEX

Opis pracy

Are you ready to make a BIG impact with TD SYNNEX?

We are the world's largest IT distributor, striving to lead the next generation of technology and talent. Whether you're applying for your first role or you're a seasoned executive, seize this opportunity to develop your career in the technology industry alongside our network of best-in-class vendors and caring and collaborative co-workers across the globe.

In addition to a competitive benefits package, we provide our co-workers with opportunities to get involved in well-being seminars and programming, employee-led Business Resource Groups (BRGs), leadership development tracks, special industry events, and much more.

Take the next step towards a rewarding career and apply today. We're excited to meet you!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji w nowych i istniejących projektach oprogramowania w C# / Visual Studio;
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami;
  • Praca z dokumentacją techniczną;
  • Udział w testach;
  • Wsparcie innych programistów;
  • Stabilizacja wdrożonych rozwiązań;

Umiejętności:

  • Umiejętności komunikacji technicznej i nietechnicznej;
  • Chęć do nauki;
  • Duże zainteresowanie i motywacja do zdobywania wiedzy na temat tworzenia stron internetowych;
  • Znajomość z C#, .NET Framework oraz MVC;
  • Myślenie krytyczne i analityczne;
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
  • Jasno sprecyzowane oczekiwania, realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego;
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowej globalnej eCommerce'owej platformy;
  • Możliwośc rozwoju w obszarze secure web coding;
  • Możiwośc poznania następujących technologii:
    • Azure development (key vault, app insights, storage blob, redis)
    • Mongo
    • Microservices architecture
    • Docker & Kubernetes
    • CI/CD
  • Możliwośc poznania SAFE Agile framework;
  • Możliwość rozwoju wykorzystania Unit & Integration testow;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces Tech Data na świecie;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karnet na basen/siłownię/fitness).
Znajdź swoją wymarzoną pracę

Ostatnio dodane oferty pracy w TD SYNNEX

.NET Azure Developer

Senior .NET Azure Developer

Ostatnio dodane oferty pracy w Polska

Software Developer

Java Developer

Java Backend Developer

Software Engineer - Java