ING Logo png

Java Developer

ING

Opis pracy

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

  • dostępność i stabilność platform,
  • motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy,
  • efektywność operacyjna,
  • digitalizacja i działania na rzecz Klienta,
  • bezpieczeństwo i kontrola ryzyka.

Twoje zadania:

  • tworzenie/projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa,
  • uczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań,
  • przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz inspekcji wzajemnej oprogramowania stworzonego w zespole,
  • analiza i wyprowadzanie błędów programowych,
  • opiniowanie rozwiązań tworzonych przez programistów, kwestionowanie i proponowanie alternatywnych rozwiązań funkcjonalnych i biznesowych w zakresie aplikacji,
  • współpraca z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania,
  • obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (w tym produkcyjnych),
  • przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji,
  • tworzenie testów jednostkowych wspierających proces tworzenia aplikacji,
  • tworzenie skryptów do testów wydajnościowych aplikacji.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość:
  • języka JAVA 8+,
  • wzorców projektowych,
  • relacyjnych baz danych,
  • języka SQL,
  • Spring Boot 2,
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej),
  • otwartość na poznawanie nowych technologii.

Mile widziane:

  • Znajomość wybranych obszarów:
    • Javascript,
    • Web Components,
    • Serwerów JBoss,
    • Maven,
    • SpotBugs, Checkstyle, pmd,
    • PL/SQL,
    • Cl, np. Jenkins,
    • Git,
    • TDD, BDD,
    • Docker.
Znajdź swoją wymarzoną pracę

Ostatnio dodane oferty pracy w Polska

JavaScript Fullstack Developer

JavaScript Developer

Flutter Developer

Oracle Developer