Devire Logo png

PHP/JavaScript Developer

Devire

Opis pracy

Twoja przyszła firma

Dla naszego Klienta z Poznania - software house'u tworzącego dedykowane rozwiązania IT i technologie webowe, współpracującego z rozpoznawalnymi polskimi i zagranicznymi markami poszukujemy osoby na stanowisko PHP/JavaScript Developer.

 

O projekcie:

Nasz Klient pracuje w tym momencie nad nowym projektem aplikacji webowej tworzonej w oparciu o architekturę mikroserwisów - systemu do zarządzania wewnętrznymi zasobami firmy usługowej/produktowej. Obecnie przeprowadzana jest migracja systemu i stopniowe zamienianie starszych funkcjonalności na nowe technologie.

Osoba na tym stanowisku wesprze zespół Klienta w pracy ze starszymi systemami, które są źródłem danych dla integracji z zewnętrzymi komponentami na czas prowadzenia tej migracji.

 

Możliwości rozwoju:

Oprócz pracy z legacy code, osoba ta będzie również równolegle rozwijać systemy poboczne w nowszych technologiach - system legacy będzie stopniowo wygaszany, a z czasem coraz więcej zadań będzie po stronie nowszych technologii - obecnie jest to podział 50/50. Dzięki temu osoba ta w przyszłości będzie mogła pracować jako Fullstack JavaScript Developer z nowoczesnym stackiem technologicznym.

Oczekiwania

min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w PHP gotowość do pracy z legacy code i chęć rozwoju w kierunku nowych technologii komunikatywność i otwartość w pracy z zespołem doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL umiejętność obsługi danych w architekturze REST API znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix

Mile widziane:

doświadczenie w pracy z Drupal umiejętność programowania w Node.js i AngularJS umiejętność pisania testów jednostkowych (TDD) znajomość MongoDB i nierelacyjnych baz danych znajomość: AWS, Docker, Electron doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Obowiązki

rozwój funkcjonalności legacy code w PHP, opartego o Drupal i bazy danych MySQL integrowanie kodu po API z zewnętrznymi komponentami w technologii Node.js i nowym systemem rozwój systemów pobocznych w technologiach: Node.js/Express.js, PHP/Symfony, PHP/Zend Framework, AngularJS sporadyczne drobne prace serwerowe w środowisku Linux/Unix - skrypt, cron, operacje na bazie danych itp. wspieranie osób z supportu, które odbierają i realizują zgłoszenia dotyczące systemu od Klienta

Oferta

praca 100% zdalna lub praca hybrydowa z nowego biura w Poznaniu współpraca na pełen etat na kontrakcie B2B dodatkowo płatne urlopy (26 dni) elastyczne godziny pracy (time core: 10:00-15:00) profesjonalny sprzęt: laptop, dostęp do komputerów Mac M1+ dodatkowe monitory i inne peryferia; licencja JetBrains płaska struktura organizacyjna i brak korporacyjnych procedur praca w kilkuosobowym, zgranym zespole scrumowym wyzwania technologiczne i procesowe, mało powtarzalnych zadań realny wpływ na kształt realizowanych projektów, codzienność użytkowników i funkcjonowanie biznesu klientów dofinansowanie do ubezpieczenia, pakietu medycznego i sportowego dostęp do kateringu z obiadami, kanapkami, owocami, przekąskami w niskich cenach spotkania integracyjne i imprezy firmowe brak dress code'u i przyjazna atmosfera w zespole szybki i sprawny proces rekrutacyjny (ok. 2 tygodnie)

 

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej polskiej firmie IT, programujesz w PHP i chcesz rozwijać się w kierunku Fullstack JavaScript Developera to ta oferta jest dla Ciebie - aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach!

 

Lokalizacja:
Polska, Poznań, Wielkopolskie

Wynagrodzenie:
11 000 - 13 500 PLN

Branża:
IT

Języki:
Polish

Nr referencyjny:
PL57185

Kontakt z konsultantem:
[email protected]

Ostatnio dodane oferty pracy w Polska

Python Developer

Software Engineer C/C++

Senior .NET Developer

Python Developer