CPL Recruitment Logo png

Frontend React Developer

CPL Recruitment

Opis pracy

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej oferujacej oprogramowanie dla firm wspierające działania z zakresu księgowości i finansów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy nowe stanowisko związane z rozwojem wiodącego w Polsce oprogramowania wspierającego procesy księgowe w kierunku chmury Azure.

Dołącz do projektu, którego celem będzie zbudowanie od początku nowej warstwy front-endowej dla systemów oprogramowania. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na dobór technologii, zostań częścią nowego zespołu odpowiedzialnego za stworzenie architektury systemu w chmurze, współpracując z zespołem Azure Developerów, DevOps, Testerami i CTO

Jako Programista Frontend będziesz projektować, rozwijać, testować, wdrażać, utrzymywać i ulepszać aplikacje webowe oparte na architekturze mikroserwisów.

Szukamy programisty z ugruntowanym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji front-endowych z wykorzystaniem frameworka React.

Główne zadania:

  • praca w zespołach Scrumowych
  • opracowywanie nowych funkcjonalności zgodnie z podejściem czystego kodu,
  • zapewnianie jakości i bezpieczeństwa produktu,
  • budowanie warstwy interfejsu użytkownika tworzonego oprogramowania z wykorzystaniem architektury SPA i frameworka React
  • analiza wykonalności nowych funkcjonalności, projektowanie, pisanie kodu źródłowego, pokrywanie kodu źródłowego testami, dokumentowanie kodu źródłowego,
  • przeprowadzanie code review, usuwanie błędów

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z technologiami front-end,
  • praca przy projektach z wykorzystaniem: React, HTML5, CSS3, Sass, JavaScript, TypeScript
  • znajomość REST API, GraphQL i narzędzia Apollo lub innego klienta

Mile widziane:

  • znajomość Dockera, Kubernetesa
  • Azure DevOps

Stos technologii: React, Redux, TypeScript, Kubernetes, Git.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę 100% zdalną
  • Wynagrodzenie w wysokości 26 000 – 29 000 zł
  • pracę w stabilnej spółce tworzącej oprogramowanie biznesowe
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i projektach ogólnofirmowych
  • nagrodę za 14-dniowy urlop (przy UOP tylko)
  • bonus świąteczny
  • prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie, grupowe ubezpieczenie na życie - TU Unum
  • dopłatę do karty sportowej
  • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu na udział w wolontariacie
  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych Grupy Symfonia liczącej ponad 400 osób
  • dofinansowanie do nauki, studiów
Znajdź swoją wymarzoną pracę

Ostatnio dodane oferty pracy w CPL Recruitment

System Developer - Python

Ostatnio dodane oferty pracy w Polska

JavaScript Fullstack Developer

JavaScript Developer

Flutter Developer

Oracle Developer